logo Jihomoravský kraj

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Volby do Poslanecké sněmovny

Volby do Poslanecké sněmovnyDatum konání:
8.10.2021
Datum ukončení:
9.10.2021

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky se uskuteční ve dnech 8. - 9. října 2021. Volební místnost je v budově Obecního úřadu, Hluboké Mašůvky 10. Volit zde mohou pouze občané s trvalým pobytem v Hlubokých Mašůvkách nebo osoby, jež mají vystavený voličský průkaz. S sebou je nutné mít platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Zkontrolujte si tedy v dostatečném časovém předstihu, zdali máte platný průkaz totožnosti.

Volby do Poslanecké sněmovnyPokud máte změněny údaje uváděné v občanském průkazu a máte tedy oddělený roh občanského průkazu v části A nebo B, je tento doklad platný pouze 45 dnů od provedené změny údajů a je nutné mít s sebou k volbám rovněž doklad o provedení změny údajů - např. Potvrzení o změně místa trvalého pobytu, oddací list apod.

Do volební místnosti si vezměte hlasovací lístky, ty vám budou doručeny do schránek před zahájením voleb. Pokud je neobdržíte nebo zapomenete vzít s sebou, dostanete volební lístky přímo ve volební místnosti.

Pokud se nemůžete z důvodu omezené pohyblivosti či obdobných vážných zdravotních důvodů osobně dostavit k volbám, můžete požádat o hlasování do přenosné volební schránky. V takovém případě kontaktujte Obecní úřad v Hlubokých Mašůvkách (tel. 515 255 225) a nahlašte se, aby volební komise věděla, že má za vámi přijít.


Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.hlubokemasuvky.cz

Registrujte se zde

18. 7. Drahomíra

Zítra: Čeněk

Návštěvnost stránek

274215