logo Jihomoravský kraj

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Volby do zastupitelstva obce Hluboké Mašůvky

Volby do zastupitelstva obce Hluboké MašůvkyDatum konání:
23.9.2022
Datum ukončení:
24.9.2022

Informace k volbách do zastupitelstva obce Hluboké Mašůvky

 

Volby do zastupitelstva obce Hluboké Mašůvky se uskuteční ve dnech 23. - 24.9.2022. Volební místnost se otevře v pátek 23.9. od 14:00 hod. a uzavře ve 22:00 hod. a v sobotu od 8:00 hod. a uzavře se ve 14:00 hod. Volební místnost je v budově Obecního úřadu, Hluboké Mašůvky 10, v zasedací místnosti v 1. patře. Starší osoby a osoby s omezenou pohyblivostí mohou požádat obecní úřad na tel. 515 255 225 a volit do přenosné hlasovací schránky (nebojte se nám zavolat). 

V těchto volbách mohou hlasovat občané s trvalým pobytem v Hlubokých Mašůvkách, který nejpozději 24.9.2022 dovrší věku 18 let, příp. i státní občan jiného členského státu EU, který má v naší obci trvalý nebo registrovaný přechodný pobyt a požádal o zápis do dodatku ke stálému seznamu voličů. V těchto volbách nelze volit na voličský průkaz.

K volbám je nutný mít s sebou platný občanský průkaz nebo cestovní pas (nelze volit na řidičský průkaz).

 

Jak můžete ve volbách hlasovat je vzorově znázorněno zde.

Instruktážní videa můžete shlédnout zde.

 

V rámci voleb bude probíhat taktéž výměna jodidových tablet. Pokud máte doma staré jodidové tablety, vezměte je, prosím, s sebou k volbám a budou vám vydány nové. Kdo se voleb nezúčastní, může tablety vyměnit či přijmout na obecním úřadě v provozní době. Tato distribuce jodidových tablet je prováděna preventivně v souladu s havarijním plánem JE Dukovany.

 

volby.png

 


Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.hlubokemasuvky.cz

Registrujte se zde

18. 7. Drahomíra

Zítra: Čeněk

Návštěvnost stránek

274217