logo Jihomoravský kraj

Vyhledat v textu

spolu_tvorime_hluboké_masuvky.png

Projekty roku 2022

Projekt: Obnova kapliček křížové cesty na Kalvárii (I. etapa)

Místo realizace: Kalvárie, křížová cesta

Předpokládané náklady: 100 000 Kč

Popis projektu: stávající obrázky uvnitř kapliček jsou již zastaralé, opotřebené a místy opadané. Projekt řeší umístění zcela nových obrázků, kterou budou buďto vytištěny nebo zcela nově nakresleny. Jedná se o 14 kapliček. Dále bude provedena postupná stavebně-technická obnova jednotlivých kapliček (do výše předpokládaného rozpočtu).

Další podklady: zde

Obnova kapliček_prezentace web.png

 

 

 

Projekt: Veřejné obecní hodiny s ukazatelem teploty vzduchu

Místo realizace: Mariánské nám., v blízkosti autobusové zastávky

Předpokládané náklady: 187 130 Kč

Popis projektu: veřejné hodiny bývaly a pořád jsou nedílnou součástí většiny obcí, tak i do naší obce by se hodily. Mohly by být další symbolikou obce a jednou pak můžeme říkat "Sejdeme se u hodin". Veřejné hodiny s ukazatelem teploty vzduchu a obecním znakem by byly umístěny na obecním pozemku v blízkosti autobusové zastávky na Mariánském náměstí při chodníku v místě bývalé telefonní budky. Vizualizace hodin je od firmy Mobatime (www.mobatime.cz), která má letité zkušenosti s výrobou a instalací veřejných hodin. Hodiny budou přínosné pro širokou veřejnost, tak i dalším zapamatovatelným bodem pro turisty.

Další podklady: zde

Obecní hodiny_prezentace web.png

 

 

 

Projekt: Zvelebení zahrady u Základní a mateřské školy Hluboké Mašůvky

Místo realizace: zahrada u ZŠ a MŠ v Hlubokých Mašůvkách

Předpokládané náklady: 200 000 Kč

Popis projektu: odůvodněním projektu je nedostatečné vybavení na zahradě u ZŠ a MŠ v Hlubokých Mašůvkách pro rozvoj pohybové aktivity nejmenších dětí. Projekt řeší doplnění vhodných hracích prvků na školní zahradu. Současné vybavení je nedostatečné pro pohybové aktivity a rozvoj tělesné výchovy dětí navštěvujících základní a mateřskou školu. Pořízeny by byly tyto prvky: řetězová houpačka Hnízdo, lanová lávka, kolotoč na sezení, lanová pyramida.

Další podklady: zde

zahrada ZŠ_prezentace web.png

 

Výsledky hlasování o návrzích v roce 2022 zde.

Realizace projektu "Zvelebení zahrady u ZŠ a MŠ Hluboké Mašůvky":

Herní prvky dodala firma Bonita Group Service s.r.o. za cenu 199.335,40 Kč. Dopravu a instalaci herních prvků zajistil předkladatel návrhu. Instalace byla dokončena v březnu 2023 a dětské hřiště už slouží školním dětem.

IMG_2778.JPGIMG_2779.JPG

IMG_2780.JPG

IMG_2781.JPG